Naukowcy z Wydziału wśród laureatów konkursu Nagrody JM Rektora PŁ

Zostały rozstrzygnięte coroczne konkursy o Nagrodę Jego Magnificencji Rektora Politechniki Łódzkiej.

Naukowcy z naszego Wydziału wśród nagrodzonych.

Laureatem konkursu o nagrodę dla najlepiej cytowanej autorki/cytowanego autora w 2023 roku został:

• prof. dr hab. inż. Andrzej Bartoszewicz reprezentujący dyscyplinę naukową automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne.

W konkursie o nagrodę dla najlepiej cytowanej autorki/cytowanego autora w 2023 roku wyróżnienie otrzymał:

• dr hab. inż. Szymon Grabowski, prof. uczelni w dyscyplinie informatyka techniczna i telekomunikacja.

W konkursie o nagrodę dla autorki/autora najlepszych publikacji naukowych wydanych w 2022 roku wyróżnienia otrzymali:

• dr hab. inż. Michał Kaczmarek, prof. uczelni oraz dr inż. Ernest Stano w dyscyplinie automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne.​​​​

W konkursie o nagrodę dla najlepiej publikującej doktorantki/publikującego doktoranta w 2022 roku wyróżnienia otrzymała:

• mgr inż. Julia Dominiak w dyscyplinie informatyka techniczna i telekomunikacja.

Gratulujemy!

Uroczyste wręczenie nagród przez JM Rektora obędzie się 24 maja 2023 r. podczas uroczystego posiedzenia Senatu z okazji Święta Politechniki Łódzkiej.

Więcej informacji w artykule.