Umowa o współpracy z firmą PiEngineer

23 czerwca 2022 roku, Dziekan Wydziału dr hab. inż. Jacek Kucharski podpisał umowę o współpracy w zakresie nauki i dydaktyki z firmą PiEngineer. Firma ta, obecna na łódzkim rynku pracy od kilkudziesięciu lat, specjalizuje się w projektowaniu i testowaniu prototypowych rozwiązań na potrzeby inżynierii rehabilitacyjnej oraz firm z branży AGD. Podpisana umowa obejmuje kilka obszarów. Jednym z nich jest podnoszenie kompetencji i wiedzy praktycznej wśród studentów naszego Wydziału. Obecnie dwóch studentów kierunku Mechatronika jest zaangażowanych w rozwijanie współpracy w tym obszarze. Podpisana umowa pozwala na rozwój kompetencji studentów także innych kierunków prowadzonych na naszym Wydziale.