Zaproszenie dla studentów do uczestniczenia w pracach Interdyscyplinarnego Koła Naukowego 3W

Koło Naukowe zgodne z ideą 3W (woda-wodór-węgiel) jest tworzone z myślą o wizjonerach i pasjonatach nowoczesnych technologii zainteresowanych poszerzaniem horyzontów i realizacją ciekawych projektów rozwojowych w kraju i za granicą.

Politechnika Łódzka w ramach współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym aktywnie działa w Łódzkim Klastrze Fala Energii skupionym wokół zagadnień związanych z wytwarzaniem i dystrybucją energii, w tym OZE. Działania klastra są realizowane m.in. poprzez udział w inicjatywie 3W (Woda-Wodór-Węgiel) zapoczątkowanej przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Politechnika Łódzka uczestniczy także w Interdyscyplinarnym Centrum Innowacji 3W, które właśnie we współpracy z BGK zachęca studentów do włączenia się w działania Interdyscyplinarnego Koła Naukowego 3W. Koło jest tworzone z myślą o wizjonerach i pasjonatach nowoczesnych technologii zainteresowanych poszerzaniem horyzontów i realizacją ciekawych projektów rozwojowych w kraju i za granicą (szczegóły w załączonym piśmie).

Koło zostało stworzone z myślą o wizjonerach i pasjonatach nowoczesnych technologii opartych o wodę, wodór i węgiel, którzy chcą wymieniać się wiedzą i doświadczeniem, poszerzać horyzonty i realizować ciekawe projekty rozwojowe w kraju i za granicą. Interdyscyplinarne Koło Naukowe 3W zostało objęte patronatem Interdyscyplinarnego Centrum 3W (ICI 3W), które zrzesza 20 czołowych polskich uczelni technicznych i Sieć Badawczą Łukasiewicz. ICI 3W będzie wspierać finansowo i merytorycznie działalność Koła poprzez m.in.:

• lokalne i ogólnopolskie seminaria naukowe
  • warsztaty naukowe
  • wyjazdy studyjne
  • konferencje
  • publikacje naukowe

Jeśli jesteś zainteresowany technologiami w obszarze wody, wodoru i węgla i chcesz realizować ciekawe projekty badawcze oraz naukowe zapisz się do Interdyscyplinarnego Koła Naukowego 3W.

• Wyślij maila na adres: 3W@bgk.pl
  • Napisz na jakiej Uczelni/Wydziale/kierunku studiujesz oraz na którym roku studiów jesteś.
  • Opisz krótko (max 500 znaków), dlaczego chciałbyś/chciałabyś dołączyć do Interdyscyplinarnego Koła Naukowego 3W i który z zasobów (woda, wodór, węgiel) interesuje Cię najbardziej.
  • nie zapomnij o dołączeniu swoich danych kontaktowych, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w nowym roku akademickim.

Nie czekaj! Działaj już dziś!

Więcej informacji znajduje się w załączonym dokumencie.