XVI Konferencja Naukowa. Jubileusz 30-lecia "SENE 2023"

W dniach 22-24 listopada 2023 r. odbędzie się XVI konferencja naukowa "SENE 2023", której organizatorem Instytut Automatyki PŁ.

W dniach 22-24 listopada 2023, serdecznie zapraszamy na XVI konferencję „Sterowanie w Energoelektronice i Napędzie Elektrycznym” – SENE 2023 organizowaną przez Instytut Automatyki PŁ. Jest to wydarzenie, które zostało zainicjowane po raz pierwszy 30 lat temu, a od 2011 odbywa się w cyklu dwuletnim. Tegoroczna edycja uzyskała patronat Komitetu Elektrotechniki PAN –Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Polskiej Sekcji IEEE oraz Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej.

SENE jest jednym z największych krajowych wydarzeń naukowym w obszarze automatyki napędu elektrycznego i energoelektroniki. W tym roku w ramach konferencji referaty plenarne wygłoszą prof. Petros Karamanakos z Tampere University, prof. Zbigniew Kaczmarczyk i prof. Marcin Kasprzak z Politechniki Śląskiej oraz prof. Tianyou Chai, z Northeastern University w Shenyang.

Więcej informacji na stronie konferencji SENE 2023: