Dziekanat

Politechnika Łódzka

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki 

 

ul. Bohdana Stefanowskiego 18, 90-537 Łódź 
ul. Stefana Żeromskiego 116, 90-924 Łódź - adres do korespondencji


NIP 727 002 18 95

Godziny przyjęć studentów:

Uwaga: W godzinach przyjęć studentów mogą występować utrudnienia w połączeniu telefonicznym z pracownikami dziekanatu.

Poniedziałek:     10:00 - 13:00
Wtorek:     10:00 - 13:00
Środa:     NIECZYNNE
Czwartek:     12:00 -15:00
Piątek:     10:00 - 13:00
Sobota zjazdowa:     9:00 - 13:00 (Dziekanat studiów niestacjonarnych)

 

Treść (rozbudowana)
Kierownik Dziekanatu

Mirosława Sobczyk

Pokój 1, tel.  42-631-25-02

miroslawa.sobczyk@p.lodz.pl

0
Sprawy nauki

Aleksandra Grzesiak

Pokój 2, tel. 42 631 24 94

aleksandra.grzesiak@p.lodz.pl


Dorota Chęcińska-Majak - specjalista ds. informacji naukowej

Pokój 8, tel. 42 631 39 87

dorota.checinska-majak@p.lodz.pl

0
Sprawy dydaktyki

Sylwia Sadowska

Pokój 2, tel. 42 631 25 09

sylwia.sadowska@p.lodz.pl

0
Programy studiów

Agnieszka Jóźwik

Pokój 3, tel. 42 631 24 96

agnieszka.jozwik@p.lodz.pl

0
Obsługa studentów - studia stacjonarne

Katarzyna Gąsieniec

sprawy kierunków: informatyka, mechatronika, inżynieria biomedyczna, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, ERASMUS+

Pokój 3, tel. 42 631 25 07

katarzyna.gasieniec@p.lodz.pl


Renata Welfle

sprawy kierunków: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, automatyka i sterowanie robotów, transport, systemy sterowania inteligentnymi budynkami, electrical engineering

Pokój 3, tel. 42 631 25 08

renata.welfle@p.lodz.pl


Elwira Cichowlas

sprawy związane z opłatami za świadczone usługi edukacyjne, zaświadczenia, ubezpieczenie OC i NNW, Elektroniczne Legitymacje Studenckie, skierowania dla studentów na badania wstępne oraz okresowe, zapisy na dyżur do Prodziekana

Okienko 1, tel. 42 631 25 00

elwira.cichowlas@p.lodz.pl

0
Obsługa studentów - studia niestacjonarne

Sulisława Janeczek-Morawska

sprawy kierunków: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, energetyka 

Pokój 4, tel. 42 631 25 03

sulislawa.janeczek-morawska@p.lodz.pl


Olga Bocheńska-Grzybowska

sprawy kierunków: automatyka i robotyka/automatyka i sterowanie robotów, informatyka, mechatronika

Pokój 4, tel. 42 631 25 03

olga.bochenska-grzybowska@p.lodz.pl

0
Sprawy stypendialne

Sulisława Janeczek-Morawska

Pokój 4, tel. 42 631 25 03

sulislawa.janeczek-morawska@p.lodz.pl

0
Sprawy absolwentów

Małgorzata Kosmala

Pokój 4, tel. 42 631 25 06

malgorzata.kosmala@p.lodz.pl


Barbara Walecka

Pokój 4, tel. 42 631 25 06

barbara.walecka@p.lodz.pl

0
Sprawy doktorantów

Olga Bocheńska-Grzybowska

Pokój 4, tel. 42 631 25 03

olga.bochenska-grzybowska@p.lodz.pl

0

Strona dziala - zabbix