International Project Semester

International Project Semester 2.0 (IPS 2.0) w semestrze zimowym

Z radością informujemy, że w kolejnym semestrze zimowym 2023/2024 oferujemy International Project Semester 2.0 (IPS 2.0). IPS 2.0, który jest skierowany do studentów studiów inżynierskich z co najmniej 120 punktami ECTS i jest prowadzony w całości w języku angielskim - bez wymaganej znajomości języka niemieckiego. Ponadto kładziemy szczególny nacisk na projekt inżynieryjny w firmie regionalnej. Ponadto, projekt ma specjalnie zaprojektowane moduły w Szkole Inżynierskiej HTW Saar, zarządzania projektami, komunikację międzykulturową i szkolenie z języka niemieckiego (na poziomie podstawowym). Kolejny IPS 2.0 odbędzie się od 2 października 2023 do 29 lutego 2024 i obejmie 30 ECTS.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej. IPS 2.0 to doskonała okazja do doskonalenia twardych i miękkich umiejętności uczniów, zdobycia praktycznego i międzykulturowego doświadczenia oraz szkolenia i doskonalenia współpracy i kreatywności.  "

Kontakt:

dr inż. Dariusz Witkowski