Konkursu Oddziału Łódzkiego SEP na najlepszą pracę dyplomową inżynierską i najlepszą pracę dyplomową magisterską.

W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane na Wydziale EEIiA PŁ w roku akademickim 2022/23. Zgłoszeń dokonują opiekunowie prac dyplomowych.

Rozpoczęła się kolejna edycja Konkursu Oddziału Łódzkiego SEP na najlepszą pracę dyplomową inżynierską i najlepszą pracę dyplomową magisterską wykonaną na Wydziale EEIiA PŁ w roku akademickim 2022/23.

Można zgłaszać do konkursu prace, które:

• obronione zostały do dnia 31.10.2023 włącznie, przy spełnieniu warunku, że student obronił pracę w terminie, tzn. nie korzystał z przedłużenia semestru dyplomowego;
  • zostały ocenione na 5.

Do konkursu zgłaszać można prace ze wszystkich kierunków studiów realizowanych na Wydziale.
Dla przypomnienia, laureaci konkursu otrzymują dyplomy oraz nagrody pieniężne.

Szczegóły odnośnie sposobu zgłaszania prac i dokumentacji konkursowej znajdują się na stronie Koła SEP Pracowników PŁ pod adresem: http://www.prackolopl.seplodz.pl/

Termin zgłaszania prac upływa 20 listopada 2023.

• Maksymalna liczba prac zgłoszonych przez jedną jednostkę to 4, przy czym jednostka ustala w jakiej konfiguracji prace zostaną zgłoszone (same inż., same mgr czy mix).
  • Zgłoszenia dokonują osobiście opiekunowie obronionych prac.
  • Prace oceniane będę w dwóch niezależnych grupach.