VII Łódzkie Dni Informatyki

W dniach 7-9 listopada br. odbędzie się VII edycja Łódzkich Dni Informatyki.

ŁDI to największa tego typu inicjatywa w Łodzi, której organizatorami są Politechnika Łódzka, ICT Polska Centralna Klaster oraz Uniwersytet Łódzki.

Uroczyste otwarcie Łódzkich Dni Informatyki odbędzie się 7 listopada br. (wtorek) o godz. 8.45 w Auli E1 Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.

Tegoroczną edycję ŁDI zapoczątkuje wykład Pana Macieja Sawickiego pt. „Gry bardziej realne niż rzeczywistość - konsekwencje rewolucji AI w przemyśle kreatywnym”.

Łódzkie Dni Informatyki, które są organizowane przez Łódzki Klaster ICT na kampusach Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego są największym w regionie wydarzeniem poświęconym szeroko pojętej branży IT. ŁDI co roku gromadzą tysiące uczniów szkół średnich i studentów łódzkich uczelni na warsztatach, wykładach oraz branżowej giełdzie pracy.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 30 października br. na formularzu dostępnym online https://bit.ly/potwierdzenie_LDI23.