Wojewódzki Konkurs „Łódzkie na mapach 2023”.

W konkursie mogą wziąć udział studenci studiów pierwszego i drugiego stopnia dowolnych kierunków.

Wojewódzki Konkurs „Łódzkie na mapach 2023”.

Warunkiem udziału Uczestnika w konkursie jest bycie studentem szkoły/uczelni mieszczącej się na terenie województwa łódzkiego lub zameldowanie na pobyt stały na terenie województwa łódzkiego. Dopuszczeni do udziału w konkursie zostają także absolwenci uczelni wyższych roku 2023.

Celem konkursu jest zwiększenie wiedzy na temat regionu łódzkiego oraz popularyzacja cyfrowych map tematycznych, jako narzędzia kształcenia wykorzystującego możliwości i funkcjonalności Geoportalu Województwa Łódzkiego (www.geoportal.lodzkie.pl).

Geoportal Województwa Łódzkiego to nowoczesny system, który można z łatwością wdrożyć w proces zdobywania wiedzy o otaczającej nas przestrzeni.
Zadanie konkursowe polega na opracowaniu cyfrowej mapy prezentującej wybrany temat w odniesieniu przestrzennym na terenie województwa łódzkiego.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa w dniu 22 października 2023 r., każdy uczestnik może dokonać jednego zgłoszenia konkursowego.

Konkurs jest realizowany przez Departament Geodezji, Kartografii i Geologii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego - informacje o konkursie można otrzymać wysyłając pytania na adres e-mail: gw.sekretariat@lodzkie.pl  lub telefonicznie pod numerem telefonu 42 663 36 57.

Obserwuj w mediach społecznościowych (facebook) Geoportal Województwa Łódzkiego - GWŁ, gdzie publikowane są materiały pomocne przy przygotowaniu pracy konkursowej.

Informacja o warunkach przetwarzania danych osobowych zamieszczona została na stronie internetowej https://bip.lodzkie.pl/dane-osobowe.